First article

25. november 2012 at 13:41 | ^Leah. |  Articles
Áhoj,
shrnuto podtrženo, o čem vlastně blog je?
Noo, původně jsem neplánovala si založit blog, jelikož svoji blogovou "kariéru" už jsem chtěla pověsit na hřebík. Ale co je lepší způsob zabití volného času a publikace mojí tvorby (když nepočítáme Facebook, to je mistr v zabíjení času).
Asi tak, deníčkové blogy jsem vždy odsoudila dřív, než jsem si přečetla první článek, jelikož mě opravdu nebavilo číst si články lidí, kteří psali o svých problémech. Pokud takový blog nesledujete dlouho, je těžké dát si některé věci do celku a ještě chápat o co jde..
Ale poslední dobou čím dál víc narážím na kvalitní blogy, které nejen píšou svůj veřejný deník, ale i zveřejňují svoji tvorbu a doopravdy to má něco do sebe.. :)

Upřednostňuji starší blogery, jelikož už jejich blogy mají jednoznačné zaměření a jejich články už mají nějaký ten vzhled. Nechci tím snad nějak poškozovat mladší blogery, ale blogy o všem možném a články o ničem opravdu nikoho nezaujmou. Takže se budu snažit, aby se vám můj blog líbil a mé články vás nenudili. Ale je to přece jen deník, takže nemůžete čekat zázraky :)...

Těším se na vaše názory a poznámky :P
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement