Blogová vlna

22. december 2012 at 12:43 | ^Leah. |  Articles
• Předešlý článek se týkal nového vzhledu blogu.cz, jde vidět, že nový vzhled je horkým tématem. Opravdu to chápu, myslím, že tento vzhled je ze všech předešlých ten nejslabší.

• O rozhořčení blogerů mě přesvědčila hlavně návštěvnost, která naběhla během minuty od publikování předešlého článku. Konec světa jsme téměř všichni přežili, ale tuto blogovou katastrofu asi nikdo nepřežije. Myslím, že zase o tolik nejde, ale spousta autorů uvažuje o odchodu z blogu. Což je celkem smutné, protože je hromada skvělých blogů, které by se neměli nechávat omezit a "zastrašit" nějakou hloupou změnou.

• Tahle změna se asi dotkla téměř každého vlastníka blogu, ale myslím, že to chce jen čas a možná si prostě začít zvykat, protože očividně naše slovo je pro Srdce blogu naprosto bezvýznamné.. (Jak smutný to fakt!)

Překvapivá návštěvnost, která jen dokazuje, že lidé opravdu za chvíli povstanou a svrhnou našeho blogového "diktátora", který si podle všeho nejen nedá poradit, ale navíc se prej i chová netaktně, jak jsem se včera došetla v tomto článku
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement