Hateři, hateři everywhere!

31. december 2012 at 11:22 | ^Leah. |  Articles
•Speciálně pro hatery jsem si zanimovala moji "fuck" slečnu, kterou v budoucnosti možná ještě použiju a dodám ji barvu!

•Myslím, že všichni víme, kdo jsou to oni [hejteři], každý kdo má facebook nebo internet se nejednou s tímhle pojmem setkal, ovšem, já si o nich musím prostě napsat článek, jelikož sama hater nejsem, maximálně, že bych šla proti pavoukům nebo tmě, ale to není ani tak hate jako spíš strach :D.
Více v celém článku!!VŠEOBECNĚ:
1.Kdo jsou to haters?
•Je to skupina lidí, která má stejný "cíl" a nenávidí nějakou věc, osobu, skupinu.... Například HATEŘI Parris Hilton, nebo Tokio Hotel...

2.Co vlastně dělají hateři?
•Krom kritizace a věčné zabšklosti vůdči někomu kdo něco dokázal a oni jej prostě jen nemají rádi ještě zakládají všelijaké facebook skupiny, píší články o své nenávisti ( a závisti). Občas vyvolají nesmyslnou hádku -Hateři vs. Fans-

3.K čemu je to dobré?
•Řekla bych, že k ničemu, ale většinou je to perfektní na počtení, jak se hádají fanoušci a hateři, třebaže jen u fotky nějaké slavné osobnosti. Někdo z toho má až infarktové stavy, ale nezaujatí lidé jako já se prostě jen trochu pobaví u vzájemných nadávek /které jsou občas tak absurdní, že ani nevím, jak vznikly :D/.

MŮJ NÁZOR:
1.Kdo to jsou haters?
•Banda hlupáků, kteří v životě téměř nic nedokázali, a tak musí kritizova práci druhých. Je to takový TÝM ŠAŠKŮ, co nebudou dělat nic jiného, než někoho pomlouvat a nenávidět dokud se nevzpamatují a nezačnou se vyvíjet.
S takovými lidmi se setkávám denně, ať už osobně, nebo přes internet, a musím říct, že je to kolikrát až k smíchu, takový nejrozšířenější mor dnešní HATERS doby je HATE JUSTIN BIEBER. Dle mého, Bieber je prostě normální kluk, s celkem slušnou vyzáží, a co začal mutovat, tak ani jeho songy nejsou tak hrozné, není to pro mě žádný úžasný objev, ale zároveň nemám proč ho urážet a nenávidět.
SHRNUTO:Haters jsou lidi, co mají asi nějaký problém, že si musí hledat cíle k ponižování.

2.Co vlastně dělají hateři?
•Vypsala jsem to vlastně už výš, ale jestli to chcete vědět ještě jednou, tak dělají uplné hovno a zabíjí čas tím, že kritizují a nenávidí někoho, kdo má miliony fanoušků a je mu uplně u díry, jestli ho nějací dementi pomlouvají :)

3.K čemu je to dobré?
•Pro mě je to jen způsob jak zabít pár minut, když si čtu nekonečné hádky o tom, jak je ten a onen kretén a neumí zpívat a jeho tanec stojí za prd a do toho v opozici stojí obdivovatelé "On není gay" "ona není ošklivá" ...


CO K TOMU:
•Asi nikomu nemá smysl vysvětlovat, že jejich hater aktivita je naprosto zbytečná, ale tak, možná to lidem, kteří si moc myslí trochu srazí ego, a nebo taky ne.. Lidi, sakra!! Přestaňte se pořád vzájemně řešit, pomlouvat a urážet.. Já nikoho už raději neřeším a je mi líp :)
•Nebudu nikomu říkat, co má nebo nemá dělat, jen říkám, že je to absurdní, s*át se do někoho, kdo má něco rád. Každý jsme nějaký, metalista má rád metal a hip-hoper má rád hip-hop a mají věčné spory o tom, čí styl je lepší, místo toho, aby poslouchali to, co mají rádi a nezajímali se o ostatní.
Stejně tím, že někomu budete neustále vnucovat svůj styl akorát sami získáte nějaké hatery, kteří vás budou s úsměvem posílat do prdele...
-Tohle mi nejde do hlavy, nemáte rádi biebra, ale stejně jste na jeho fun stránce, a proč? ABYSTE MOHLI PRUDIT! :)-

•Buďte nezaujatí a dejte průchod i jiným věcem a když se vám to nelíbí, tak to prostě ignorujte, neřešte, řekněte svůj názor a nechte to být!!
KONČÍM, TVÁ
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama