LOL movie!!

30. december 2012 at 15:20 | ^Leah. |  Movies
http://25.media.tumblr.com/tumblr_me1x7gBKAd1rlf2q0o1_500.gif
Určitě spousta z vás vidělo tento film! Já osobně ho viděla nejmíň padesátkrát.
• Četla jsem spoustu "recenzí" nebo spíše názorů ostatních blogerů, nebo lidí na facebooku, narazila jsem i na pár negativních, ale většina názorů byla pozitivní.
První LOL, který jsem viděla byl ten francouzský remake, taky se mi líbil, ale ne tolik, jako americká verze. Možná je to obsazením nebo kdo ví, prostě jen tolik nefandím francouzům, ač jejich jazyk je úžasný!

•Miluju hlavní roli Miley Cyrus, kterou obdivuju nejen jako herečku (hlavně ve filmu Last song nebo teď i LOL), ale také jako zpěvačku, opravdu, takový hlas je dar! Silný a čistý. Dále tam hraje Ashley Green, kterou mám taky moc ráda a i když je ze začátku filmu "potvora" a všem asi těžce nesympatická, já ji prostě žeru.. pak je tam spousta další, třeba představitel Kyla! Ale taky moje milovaná Demi Moore, kterou miluju už od dob, kdy jsem s ní viděla Charlieho Andílky 2 nebo thriller Světlo ve tmě.

•Mě osobně tenhle film oslovil, když jsem ho viděla poprvé, nebylo to pro mě nic velkolepého, jediné co jsem si řekla bylo "No, je to lepší než francouzská verze." Ale dál jsem to nějak nerozebírala, však uběhlo pár dní a najednou jsem si na LOL vzpomněla. Ten film má prostě něco do sebe, najednou jsem měla potřebu se na něj podívat znova! A potom dokola a dokola.

•OVŠEM! Jak Last song tak LOL, musím se na to dívat prostě v originálním znění! Opravdu zabíjela bych český dabing u některých filmů. Čeští dabéři mi vůbec k originále nesedí a jsou taky proslulý jako zabijáci výborných hlášek!!
Mám opravdu moc ráda třeba i Twilight ságu, ale v češtině bych se na to dívat asi nedokázala..

SHRNUTO: LOL je podle mého náádherný film, jak do děje, tak do obsazení. Jsem sice kritik amatér, ale nemám nic co bych filmu vytkla. :)

A CO VY:
1.Viděli jste LOL?
2.Jestli ano, líbil se vám?
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama