Můj skromný názor

23. december 2012 at 9:30 | ^Leah. |  Articles
Nedoporučuji číst autorům blogů o celebritách, kteří neunesou ani mírnou kritiku!!!

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m0f3b7mqFY1qh2o7zo1_500.gif
• Text není nijak urážlivý, pouze vyslovuji svůj názor a myslím, že autora kvalitního blogu s vlastním obsahem (i když o celebritě) klidně může postoupit k celému článku! ;)


BLOGY O CELEBRITÁCH:
• Myslím, že tyto blogy (né všechny) jsou na jeden velký facepalm!! Neříkám, sama bych takový blog asi nezaložila a neměla na něj nervy, jen opravdu nechápu občas lidi, co si takový blog zakládají. JE TO JEJICH VĚC (nic proti tomu), jen se asi potřebuju vykecat.

• Příjde mi to takové, marné. Všechny hvězdy příjdou, a zase odejdou. Jsou to hlavně zpěváci, většinou mají zářný začátek s hromadou úspěchů, potom dlouho propagují své songy a fotky na twitteru a podobných sociálních sítích. Nakonec však upadnou do zapomnění, protože asi nemají čas nebo co. (jasně, písničky se nesloží sami..) Ale potom příjde další COMEBACK.

• Vlastně blogy o celebritách jsou ve zkratce takový malý bulvár. Až na jeden malý rozdíl, že zatímco opravdový bulvár by si na oných celebritách smlsnul a jejich fotky bez make-upu, nebo v teplácích by rozmázli po internetu s nepěkným komentářem. Ale blogeři mají blogy o celebritách asi proto, že je obdivují nebo co. Takže i u jejich nahých fotek, nebo naprosto nevhodných blbostí co napáchali jen protože "si to můžou jako celebrity dovolit", klidně autor napíše, jak je jejich idol úžasný (logicky..)

• Každý k tomu má asi svůj názor a třeba mě ukamenujte, že blogům o celebritách nějak zvlášť nefandím, ale IMHO- in my humble opinion dle mého skromného názoru je to prostě blog s hromadou zkopírovaných obrázků, fotek, atd.. (...neříkám, můj blog obsahuje spoustu zkopírovaných gifů, ale zbytek je autorská práce..). Texty těchto blogových bulvárů i text kopíruje.

•Nechci házet všechny tyto blogery do jednoho pytle! Znám spoustu blogů o celebritách, jelikož celebrit je hafo a stránek a fanklubů o to víc :).. ale málo kdy člověk najde kvalitní blog o nějaké celebritě, kde se najde i nějaký ten vlastní a originální obsah...
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6yce2rDRa1raei82o1_400.gif

BLOGY O SERIÁLECH:
• Myslím především blogy o JEDNOM konkrétním seriálu.

• Zdají se mi asi tak platné asi jako varování ministerstva zdravostnictví na cigaretách. Určitě takové blogy mají velký úspěch, áno chápu, já sama jsem spoustu takových navštěvovala, ale po čase upadají, PROČ?
Z jednoduchého důvodů- nejen, že autory a autorky to po nějaké době přejde, vést takový blog, ale hlavně seriály nejsou nekonečné (když nepočítáme ordinaci, nebo ulici..).

•Je rozdíl mezi oficiální .cz/.com stránkou a blogem. Jelikož blogy jsou jako jogurty, sice vám chutnají (né každému, ovšem!) ale jejich trvanlivost je celkem krátká.

• Ale opět jsme u toho, zkopírovaná půlka obsahu blogu-fotky, články... ,,ukradené" statusy z twitterů a facebooků...

ALE JINAK:
•Jedno (nebo dvě) se těmto blogům musí nechat. Opravdu většina těchto blogů se může chlubit originálním designem, hezkým vzhledem a hlavně příjemně působícím menu :) ..

•Také vytrvalost autorů se musí ocenit- ono člověku, když zakládá blog, hned asi nedochází, že třeba jednou jejich oblíbený seriál skončí, milovaná zpěvačka s tím sekne a nebo jejich blog bude věčně vázán na mediální zdroje odjinud. A ať už to vědí nebo ne, já osobně jim musím sklonit poklonu za jejich nervy. Protože tyto blogy jsou asi nejvíce obsáhlé do rozcestníků a nastavení.

JE TO JEN VYJÁDŘENÍ MÉHO NÁZORU, NIKOMU TO NEVNUCUJI A NECHCI TÍM NIKOHO URÁŽET. TAKŽE URÁŽKY SI NECHTE :) .. (NA TO TI SERE BÍLÝ TESÁK)
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement