Sobotní rána aneb všichni jsme tak strašně originální

22. december 2012 at 10:00 | ^Leah. |  Articles
•Kdo ví proč se na mě před Vánoci, a po prožitém 'konci světa' vyvalila vlna plná chuti ke kritice. Včerejší podvečer jsem strávila projížděním ostatních blogů, především blogů z AK, kam se podle všeho dostane i každý hlupák s denní aktivitou. (Nechci urážet lidi z autorského klubu, protože většina tam opravdu talent má a jejich články jsou kvalita sama, ale najdou se tam takový, že člověk žasne, jak se tam sakra ocitli..)
• K jádru věci! Projela jsem okolo padesáti blogů, pročetla a prohlédla snad přes sto článků s hromadou textu a články s hromadou tvorby a doopravdy mě překvapuje jedna věc! A přiznávám, jsem vinen, sama tohle dělám.
VŠICHNI JSME ORIGINÁLNÍ A STRÁÁŠNĚ ZVLÁŠTNÍ!


Opravdu, přiznávám, i já sama o sobě vím, že nejsem naprosto normální, ale všímám, že každý druhý člověk o sobě prohlašuje, že je zvláštní (originální a nebo podivín). Občas je to pravda, ale někdy je to jen vyřčená touha, kterou řekl naprostý pozér s touhou nezapadat ale naopak trochu z davu vyčnívat!
•Někdy je to až k pláči, jak lidé mluví o své originalitě a opravdu originální nejsou. Je to totiž tím, že většina originálů je originální proto, že dělají něco co je baví, zajímá, stojí si za svým názorem a jejich tvorba se jen z mála přibližuje práci někoho jiného.
Zatímco lidé jen s touhou vyčnívat jsou prostě pozéři, kteří v každém druhém článku píší o své originalitě, občas litují své zraněné ego, a omlouvají své chování tím, že PROSTĚ TAKOVÝ JSOU!-TAKOVÝ JINÍ... Ale jejich tvorba a slova vlastně úplně protiřečí jejich snaze vyniknout- píší články, které můžete najít kdekoliv a kdykoliv, půlka věcí na jejich blozích je plagiátorství samo. Jejich články jsou bezdůché, občas i SLABOduché. - Tímto nechci nějak naznačit, že já jsem tady ta originální a všechny vás budu kritizovat. To ani náhodou, určitě každý je něčím výjmečný, ale než začnete všude psát o své výjmečnosti, zkuste se dvakrát zamyslet.
• Nejsem asi úplně originální, ale taky to o sobě odmítám tvrdit. Jen nemám ráda lidi, co si hrají na něco, co nejsou.

ORIGINÁL JE TEN, KOHO SI LIDÉ PAMATUJÍ PROTO, ŽE UDĚLAL NĚCO NEČEKANÉHO, CO NIKDO JINÝ PŘED NÍM NEUDĚLAL. NÉ TEN, CO OPAKUJE ČINY JINÝCH.


Hoho, výrok dne :DD možná né stoprocentně pravdivý, ale AWESOME :DDD

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama