Zabít je málo!!

23. december 2012 at 8:19 | ^Leah. |  Diary
•Opravdu nádherné probuzení. Pokud to máte zhruba tak jako já a poslední (asi tři) dny před vánoci se vám dny neskutečně táhnou, tak asi zkoušíte všelicos, aby jste tyto dny co nejrychleji urychlili.

MORE IN ,,WHOLE ARTICLE"•Jelikož jsem jedna z těch lidí, co svou lenost svalují na sníh, tak moje plány "chodit ven" odpadly hnedka jako první! Ale je pravda, že zimu prostě nemám ráda, zvlášť né u nás nahorách, kde je -7°C jako -20°C a mě občas bývá zima i v létě. Navíc mě neskutečně obtěžuje mít na sobě hromadu oblečení, aby mi stejně umrzly všechny končetiny.

• Máte už i důvod mého nechození ven, tudíž nám vypadává ze hry jeden zabíješ času. Mám i další taktiky na zabíjení času- kreslení, poslouchání písniček, čtení, nebo odložím balení dárku až na předposlední den před Vánoci.
Potom už je tady zoufalství jako je úklid nebo dloouhý spánek.

•HA! A jsme konečně u toho! Už jsem upadla do stavu zoufalství, kdy filmy, kreslení ani knížky nejsou nic pro mě a tak vsázím na dlouhý spánek. No, teda, ráda bych...Ovšem jde to těžko, když v patře pod vámi, PRAVIDELNĚ, každé ráno řve malé dítě a chvíli po něm řve i jeho máti. No, kromě hysterické matky a jejího uřvaného dítěte máme sousedy i nahoře, kde čirou náhodou TAKY MAJÍ MALÉ DÍTĚ. Mám pocit, jako by si ti parchanti rozložili úkoly a rozhodli se mě jen deprimovat!!! Nahoře zase každé ráno mezi půl sedmou-sedmou, brouček vstane a začně lítat po bytě, mlátit do topení, zpívat a všelicos dalšího.

•TAKŽE DLOUHÉHO A NÁDHERNÉHO SPÁNKU SE ASI UŽ NEDOŽIJU!!

↓↓↓Moje normální rána↓↓↓
http://i1229.photobucket.com/albums/ee470/dtroyy1/2r5vm13.gif

Pokud vám nijak zvlášť nejde odezírání ze rtů, říká "shut up"...
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama