Rekapitulace!

2. january 2013 at 1:29 | ^Leah. |  Diary
Jest 1:21 a já sedím na posteli, umazaná od tužky a plná myšlenek.

•Během následujících několika hodin se můj dosavadní životní styl obrátí naruby. Rozhodla jsem se k velké změně, přejít na jinou školu, k mému štěstí přijata, díky průměru 1,3 (thanks of God!). Jsem neskutečně nervózní, i přesto, že mám kolem sebe hromadu přátel, kteří mě drží a vím, že i když tam ze začátku přátele mít nebudu, moji lidičkové tady budou pro mě.

•Teď vzpomínám s tužkou v ruce, poprvé ani neposlouchám u kreslení písničky a čistím si hlavu. Rekapituluju si všechny zážitky s lidmi, které opouštím, vzpomínám na všechno, co jsem zažila v mém rodném městě, kde nadále budu trávit jen smutné dva dny v týdnu a pár mizerných dní během prázdnin. Nestěžuji si, vybrala jsem si to sama. A vskutku, těším se na ten nový "svět" plný poznání, zklámání a vzrušení.

•Vím, že nová škola pro mě bude šance začít znovu, bez jakéhokoliv vlivu, všechno bude jen na mě. Nikoho ve městě kam odcházím neznám, nikdo nezná mě, tudíž je jen a jen na mě, jak se uvedu do "společnosti".

•Dneska vzpomínám a sem tam i pláču nad vším, co jsem zažila, po dnešní noci (/ránu) tuto kapitolu uzavřu a pustím se do nové. Držte mi palce, jsem hoodně nervózní a opravdu doufám, že se mi podaří najít někoho, kdo bude alespoň malinko ochotný moji osobu trochu zařadit do kolektivu a zasvětit do divů nové školy a nového prostředí.

JEST 1:29 a já hodlám pokračovat v přemýšlení a kreslení!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama