i am here, i am there..

17. february 2013 at 18:25 | ^Leah. |  Diary
○Je to s tou mojí aktivitou dopravdy hodně mrzuté. Bííída a hnus!
○ posledních pár týdnů nemám skoro na nic čas, hlavně se mi nějak záhadně daří usnout pokaždé, když si jen lehnu na minutku na postel. Opravdu mě všechno neskutečně zmáhá, ve škole se zase začíná všechno učení kupit, a tak nějak nezvládám hromadu věcí.

○ Přemýšlím nad novým designem a taky nad nějakou tou story! :) Myslím,že by to nebylo na škodu, a mohla bych si k tomu třeba i ilustrovat, potřebuju trochu procvičit kreslení jedné postavy ve více pózách a různých situacích, jelikož do teď jsem zvyklá doopravdy jen na nějaké jednorázovky :)...

○ Jako náhradu za mou neaktivitu, se pokusím dneska napsat nějaký ten article a taky snad přidat nějaký obrázek, tak doufám, že něco vyhrabu a nebo stihnu přefotit Bellu z Twilight ságy (Breaking down 2.part), s kterou jsem se trápila několik týdnů a stejně jsem nakonec uuplně pokazila její vlasy..

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 dAeGOn | Web | 17. february 2013 at 21:33 | React

To je tím počasím, že se ti chce pořád chrupkat. Já to mám úplně stejně, jsem pořád utahaná, a jen si na chvíli lehnu a už jsem tuhá :D pak zase nemůžu spát v noci .. :)
Jinak na obrázky se těším :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement