"Už mě nebaví být hodná"

26. february 2013 at 7:30 | ^Leah. |  Articles
Víte, oná "dobrota" některých lidí je opravdu prazvláštní úkaz, kdy vám vlastně několik dlouhých let vráží kudlu tím, že vás pomlouvají za zády, a přitom vám lžou do očí, jak je všechno v pořádku.
Své hrdinství projeví až ve chvíli, kdy jde do tuhého, a už jim nezbývá argumentů, v té chvíli tísně vám všechny problémy, které s vámi mají neřeknou do obličeje, ale plesknou vám to pěkně přes sklo na facebookový chat, kdy z vás udělají toho nejhoršího člověka na světě, ale oni jsou ti na koni, kteří vás teď nehorázně "setřeli" ...

Smutné je zjištění, že zatímco jedna taková hrdinka ke mně byla tak neskutečně milá a hodná něco málo přes rok, za pár týdnů má oslavit své 20 narozeniny! Gratulujeme, už jsou to skoro 2 roky, co jsi měla dosáhnout dospělosti "NEUSPĚLA".

Nevím jak vy, ale můj názor na dospělé je ten, že jsou to pořád takové děti, jen s jinými problémy, nutností platit daně a prací.
No, každopádně jsou tady i takový, kteří jsou zrovna v tom úžasném věku, kdy je jejich budoucí život teprve v rozkvětu a oni tráví čas jako 16ti letí adolescenti! Opravdu, POTLESK pro zabšklou 20ti letou slečnu, která zamrzla na 16tém roku a nedokáže se smířit s tím, že zatímco dnešní děvčata nepostrádají nějaký styl a trochu zájem o sebe pečovat, takhle "slečna" je zakomplexovaná hrdinka, která řeší vztahy svých 16ti letých přátel.

OPRAVDU CHVÁLIHODNÉ!! :) Co je to na tom ještě smutnější, že takovýto lidé si přátele najdou snad až konečně začnou žít a přestanou řešit ty ostatní.

... Je mi líto, pokud vám článek nic moc neřekne, ale je to prosím téměř barevně popsaná situace, kdy jedna osoba má neustále potřebu se pháť kam nemá. Nejsem problémový člověk, nevyvolávám hádky a dokonce jsem snížila možnost pomlouvání na téměř nulové, ale řekněte mi, JE TO NORMÁLNÍ???...


PS: Řekla jsem si, NEŘEŠ TO, ale mě je téměř 17 a moje hrdost utrpěla, a tak se musím alespoň vypsat... Jelikož já mám ještě pár let na to, dělat chyby, opravovat je, abych věděla co chci v životě dělat, ale vím jistě, co dělat nebudu. Srát se do života mladým holkám, jen proto, že to moje mládí nebylo tak skvělé (a to moje je! :P );))))
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lila S. | Web | 26. february 2013 at 7:52 | React

to lhaní je u některých lidí opravdu nechutné :/ nejhorší jsou ti co se tváří jako kamarádi a za rohem pomlouvají..

2 Miss Felicity | Web | 26. february 2013 at 8:05 | React

To co píšeš v článku znám naprosto ukázkově :-) Ale já jsem člověk, který tohle "neřeší". Vyřeším si to vždycky po svém -> pomlouváš? Přes FB? Pojď ven a řekni mi to do očí, klidně za Tebou dojdu. Nechceš? Fajn, řeknu Ti něco až se potkáme na ulici. ... Už dvakrát jsem jedné "osobě", která rozum postrádá taky nějakou dobu, řekla do očí, že jí pomlouvat nebudu, ale chová se občas jak pí*a a ať se nad sebou zamyslí, protože jsem jediný člověk, kdo jí nepomlouvá za zády.
A nůž do zad mi vrazil člověk, který letos slaví 26 narozeniny. Člověk by řekl, že takoví lidé už by rozum měli mít a chování 5ti letého dítěte by jim mělo být neznámou. Očividně není.

3 ^Leah. | Web | 26. february 2013 at 15:28 | React

[1]: To je nejbolestivější, schytat ránu pod pás od lidí, kterým fakt věříš.. :/

[2]: Přesně tak, ve chvíli, kdy oslavím osmnáctiny, fuck everybody and WELCOME MY NEW LIFE. Poslední co bych dělala je řešení nějakých cizích problémů. Pěkně bych se pustila do zřizování si vlastního života, místo sraní se furt do někoho cizího :)

4 dAeGOn | Web | 12. march 2013 at 21:32 | React

No oni jsou lidé takový a takový. Chápu, že jsi byla nešťastná a zklamaná. A můžu ti ze své vlastní zkušenosti říct, že to je to nejlepší co se ti může stát, protože jak se říká - Co tě nezabije, to tě posílí.
Mě samotné táhne pomalinku a jistě na 30 a můžu ti říct, že sama se chovám občas jako dítě, víš, člověk je potom tak moc obklopen problémy, že hledá cesty úniku a já sama mám 17leté kamarády, se kterými se chovám zase jako totální puberťačka. Lidi mi říkají, měla by ses nějak chovat, máš na to věk, jenže proč? Proč pořád řešit problémy, proč se občas pořádně nezasmát, nezablbnout, když sama dobře vím, že když se jedná o vážnou věc, dokážu se zachovat jako opravdu dospělý člověk a bez problému svůj problém vyřešit.
Prostě jsem jen chtěla asi říct, že jsou různí lidé, různé osobnosti a ne všichni jsou stejní - uznávám, shát se do vztahů cizých je hodně trapné, dotyčná slečna si asi připadne jako král, který je starší než všichni ostatní a pobral tu moudrost, která přichází s věkem. Tohle všechno dělá ego. Netrap se s ní, ona na svoje ego doplatí, jako každý egoista a pokud dopadne dobře, uvědomí si jak moc to ego velké měla...

Drž se ombre, žiješ jen jednou, netrap se s lidmi, kteří ti nesahají ani po kotníky :)

5 ^Leah. | Web | 13. march 2013 at 15:45 | React

[4]: Samosebou, neodsuzuji lidi, co se nestydí si zablbnout, zasmát se, no co. Dělá to každý, dobře se pobavit a sem tam udělat nějakou kravinu, to věk nehraje roli, spíš jde o to, že tahle slečna "Téměř 20" se opravdu chová jako puberťák za každé situace.. je to smutné :) ..
Ale moje poraněná hrdost se konečně dala do normálu a takové lidi jsem přestala uplně řešit :) ..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement