Názor na Tomb raider 9

11. may 2013 at 14:00 | ^Leah. |  11.-12.5.2013
•Je právě 14:00 a máme tu Tomb raidera 9 a můj osobní názor na něj.•

Title #0

Tomb Raider 9
Nemusím asi znova představovat, slavnou vykradačku hrobů Laru Croft asi znáte. Ovšem v zatím posledním díle se Lara ukazuje uplně v novém světle, jako neskušená se dostane do střetu s divočinou, ruskými vojáky a dalšími nepřáteli. Musí bojovat o přežití.
Jako asi každ hra má i TR 9 své mouchy. Byla bych ale asi velký detailista, kdybych řešila věci jako, že se Lara div nepozvracela nad mrtvým prasetem visícím na stěně a ani ne za minutu zabíjela pár nevinných zvířátek.
Nebo, když v jedné části prohlásila, že nesnáší hroby, vtipné, když Tomb Raider je v překladu vykradač hrobů.

• TR9 je vlastně samostatný díl, skoro uplně odpoutaný od celé ,,Raider" serie. Tak trochu jak když vznikl Tomb Raider Guardian of Light, hra vypadala uplně jinak než předchozí díly, i příběhem se trochu oddělovala, ale pořád to nebyl návrat do minulosti, jak na mě působí devátý díl.
Původní název byl Reboot (nebo také REBORN), který si spousta sledovatelů zapamatovala, jako jsem já, co se na nový díl těšili už od první zmínky.

• Opravdu jsem byla nadšená, když devítka vyšla, bylo to něco nového, očekávaného. Nakonec krom skvělého zpracování tak nadšená nejsem.
Hodně míst ve hře je vyplněno ukázkami, je to spíše film, ve kterém si dáte občas nějakou tu akci. Hra je taky podstatně složitější. Grafikou jsem uchvácena do teď.. Při sledování hry jsem občas měla pocit, jak kdybych hrála se skutečnými lidmi.

• Kdybych tolik nemilovala celou předchozí sérii, kterou mám do detailů prostudovanou, některé díly i zahrané, asi bych musela říct, že devítka je opravdu BOMBA. Nesmím asi TR9 brát jako část celé série, jelikož jde vážně o něco trochu jiného.

• Je to jen můj osobní názor, hra se mi líbí, jen ji už moc neřadím ke klasické, fantastické Laře Croft, která pro mě byla a je připomínkou silné, nezničitelné, nezranitelné ženy, která city a obavy hází bokem a i přes to, že hra je oproti devátému dílu méně reálná, prostě byla jedinečná.

Sečteno, podtrženo, jako vždycky vyřešeno..:
Hra je skvělá, když ji nesrovnávám s předchozími díly, ale tak, snad si ji jednou
opravdu pořádně zahraju a třeba i změním názor.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama