Plants vs. Zombies

12. may 2013 at 16:15 | ^Leah. |  11.-12.5.2013
Jeden článek o hře už padl, před asi dvěma měsíci.
Tak snad nevadí, že se o hře zmíním podruhé.

O čem hra je si můžete přečíst v předchozích článcích ( ZDE a ZDE )

• Na obrázku vidíte uplně úvodní část, díky které se přesunete do hry. Ve hře bojují květiny proti zombies, aby uchránili vás a aby si zombie z vašich mozků neudělala večeři.
• Hra je rozdělena na 5 (?? asi pět) částí po 10ti kolech. V každém kole vám přibude květina, nebo vylepšení, ale aby svět byl v rovnováze, i vaši nepřátelé přibývají a nejsou zrovna lehcí.
• Každá úroveň má místo, kde se bojuje, v první části se bojovat učíte, tím pádem jste ve přední části zahrady bez velkých překážek, později bojujete po tmě, to místo květin nasazujete houby, které by přes den spali. V další části se přesouváte na zadní část zahrady, kde je i bazén, který musíte hlídat. Další úroveň je bazén v noci a nakonec střecha. Ta je obtížná, zombie se dostanou do domu komínem a vy musíte květiny sázet do květináčů, navíc musíte zasadit co nejvíce katapulků, střecha je nakřivo a šance, že ji s normální květinou přestřelíte je nulová.
MINIHRY:
• Pro spestření hry jsou tady tak zvané Minigames.. Neodemknou se všechny najednou, ze začátku musíte hry "dostat" za dokončení určitého kola, nebo úrovně, později, když hru máte kompletně hotovou, zomboss je zabitý i se svým robotem, minihry se vám odemykají tím, že dohrajete tu předchozí.
PUZZLES:
• Další "odměna".. Puzzle se hrají jak ráno, tak večer, na zahradě jsou rozmíštěny vázy, rozbíjíte je a podle v některých je květina, a v jiné zase zombie. Je to hra o štěstí, některé ty to puzzly se skládají z více kol. Je to celkem o nervy, čím dál jste, tím horší zombie vás čekají.
SURVIVALS:
• Později se vám otevřou tzv. "survavjly" ( ;D) ... Občas se mi zdají těžší než celá ta samotná hra. Je to totiž boj o několika kolech, myslím, že musíte získat 5 vlajek, za každou vlajkou se hra stopne, máte dané například tři květiny a k nim si musíte přidat další. Vaše zahrada zatím zůstala v původním stavu, květiny, které jste si tam rozestavěli vám tam zůstanou. Díky výhře se posunete k dalšímu. Avšak jsou tam komplikace,v jednom takovém boji nejen, že bojujete v mlze ale navíc .. zombie nejdou vidět.
ZEN GARDEN:
• Odměnou za některé minihry, nebo puzzle vám jsou kytky do vaší zahrady. Tato zahrádka se dá různě "tunit", můžete kupovat kytky, hnojiva, pozadí, nebo dokonce další místnost speciální pro spící kytky (houby).
• Kytky, jsou nejen dobrým odreagováním, ale taky se hodí k získání peněz. Sice udržování zahrady taky něco stojí, ale určitě se všechno spravedlivě vrátí...

Další věci ve hře:
Krom hry klasické, kterou máte za úkol dohrát, a všech zmíněných miniher apod. Taky dostanete za dohrání určitého kola Almanach. Je to kniha rozdělena na dvě části- Kytky × Zombies.
Skvělá věc pro přehlednost, máte vypsané co která rostlina nebo zombie dokáže. Ovšem u nepřátel to má háček, neukáže vám to zombíkovu specializaci, dokud jej nevidíte v akci, tím pádem nejdřív musíte nervovat s někým hajzlíkem na balónku, který se klidně dostane přes všechny překážky, než zjistíte, jak proti němu efektivně bojovat.

• Tak to je asi vše, co potřebujete ke hře vědět, ovšem, pokud vás ještě něco zajímá, klidně se můžete zeptat. Komentáře jsou vám vždy k dispozici ;)
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama