Comments

1 castlebeckett | 16. september 2013 at 23:17 | React

Juůůů, už mi chyběly tvé články, neměla jsem co komentovat. Hmm, těším se jestli budeš mít nový zimní design. :-) Popravdě tě dobře chápu. Škola, práce to je nejdůležitější v dnešní době. A zabírá to taky nejvíce času. A na ostatní je tak malinko času, že člověk nevím kde dříve skočit. :D A komu se k tomu všemu pak ještě chce na blog, že. :D:-D To já zase trávím čas u NTB, a vše předělávám do nového. ;-) :D  Takže se cítím pak utahaná jak pes. :D
Ono jak mluvíš o těch článcích, že prostě klikneš sem na blog a nemáš nápad, nejde ti napsat nic nevadí. Podívej nenuť se do toho, dej si čas, až to přijde budeš psát ostošest. :-D
Jinak ohledně těch nápadu, skus třeba psát na nějaké téma. Třeba by so mohla dát zde článek s anketou s nějakými tématy a lidí by mohly hlasovat, co by zde chtěly. A pak by si o tom něco napsala. Samozřejmě, je to na tobě, jak ty chceš a zda máš na to čas, byl to jen nápad. ;-)

2 castlebeckett | 16. september 2013 at 23:19 | React

[1]: Fuj, to jsem se zase, ale u tebe rozepsala. Sakra, ty vždy víš jak napsat dobrý článek, který se hezky komentuje.
Omlouvám se, zda někde nahoře mám chybu. Ještě jsem si nezvykla, na novou klávesnici na NTB. :-( ;-)

3 ^Leah. | Web | 17. september 2013 at 19:02 | React

[1]: :) Tvé komentáře u článku vždycky potěší :) tolik optimismu v pár větách a člověk má chuť psát ještě dvakrát tolik.
Design chystám podzimní, už mám trochu představu, ale jak to dopadne, kdo ví :) .. Anketa není vůbec špatný nápad :)

[2]: těší mě, že tě moje články tak baví, i když jsou skoro o ničem :) fakt to hodně motivuje k napsání něčeho lepšího a smysluplnějšího :)
Chybiček jsem si nevšimla :) takže nový notebook asi padl do "oka" tvým prstům a vypadá to, že nemají neshody :P

4 castlebeckett | 17. september 2013 at 21:46 | React

[3]: Jo, zatím padl. Ale ještě se musím dost zorientovat. ;-) Někdy jsem s toho, až jelen. :D :-D :-P Tak to se teda, na design, moc těším. Já, momentálně nemohu designy dělat. Ještě nemám program na to tady stáhly. A v PS, to ještě úplně neumím, protože se tam teprve učím, takže tak. ;-) :-( :D
A jinak, mě štve i to počasí, stále prší a když ne, tak je pořád mračno. To je fakt, hotový podzim. Jsem zvědavá,  jaká bude zima. :-? :-D

5 leah-life | 18. september 2013 at 14:23 | React

[4]: na to si zvykneš rychle :) ale to instalování programů a všechno to obnovování ti fakt nezávidím :D protože znám sebe a já si všechno vždycky musím dělat sama, takže se u toho zadrbu kolikrát i pár dní :D ...
S ps jsem se naučila taky dělat až asi před rokem, takže pořád je ještě co se učit, ale vím, že už bych v pfku laye dělat nemohla, je to na mě moc omezená verze photoshopu :D .. To je asi stejné, jako když ve škole děláme na wordu 2007, doma na počítači taky máme 200sedmičku, ale já na notebooku nemám ani 2003 ale jenom nějaký office, takže je to pro mě dost těžké se s těma officama domluvit. :D
Počasí je parádní pro knihomoly a blogaře, kteří si hledají důvod, proč zůstat doma a jen proležet den u internetu nebo knížky. :D ale taky se mi to moc nelíbí, mám dvě varianty, buďto bude pěkně, a budu furt venku, a nebo bude tak jak je a nebudu chodit nikam :D .. teďka bych si zakázala i chodit do školy. Ale jak to tak vidím, tak v našem horském maloměstě bude zima zase až do května. Už dneska jsme měli max 4°C .. :D

Fuj, teď jsem se zase rozepsala já :D

6 castlebeckett | 18. september 2013 at 18:12 | React

[5]: Přesně jak říkáš. Jo to, já měla word07 na starém NTB teď mám 10, a občas jsem s toho jelen, ale už jsem to jaksi pomalu pochopila. :-D :D ;-) Jo PS, zkoumám furt. A v PF, my šly designy OK, jen teď jsem s toho jelen, tu mám PF, nějaký trochu jiný A už my s toho hrabe. To staré mi totiž, nějak tady nejde celé, jak chci. Takže děs a hrůza no.
JJ, aspoň sedíme u toho netu, kvůli tomu počasí. Jo, zakázat školu, kdy by jsi chtěla by bylo nelepší. Ale, v dnešní době, není dobré ani chybět, protože pak to dohánění a úkolů je tolik, že nevíš kam skočit. Už ve škole, když jsi je toho moc natož ještě, když chybíš. Takže, je to dneska spíše všechno na prd.
Tak vidíš, jak hezky se dokážeš rozepsat. :-D

7 dAeGOn | Web | 19. september 2013 at 14:14 | React

Mám ještě druhý blog, o mě samé, o mých zážitcích atd.. A taky se tam potýkám s problémy, jaký článek napsat - jasně mohla bych tam napsat, kdo mě naštval, co mě trápí, z čeho, nebo koho mám radost, ale trpím paranojou, že někdo známý můj blog najde a vše se provalí - moje myšlenkové pochody atd.. proto spíše přidávám fotky z výletů, akcí atd.. :)

8 Albertrak | Email | Web | 4. june 2018 at 22:38 | React

The men's prostate is the central part of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate gland can be found just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is the most common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections from other parts of the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not yet to ascertain the cause of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some with the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for our health and wellbeing and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that several ejaculations each week will assist you to prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to look at to ensure a proper prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should select prostate examination at least one time a year.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.