Welcome, Friday!!

25. october 2013 at 7:31 | ^Leah. |  Diary
http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/6.gifZdravím ve spolek, ani nevíte, jak jsem ráda, že je pátek tady. Nejen proto, že si odpočinu, ale taky proto, že tento pátek odstartuje těch krásných, podzimních pět dní zaslouženého volna.
Bohužel nemůžu říct, že by mi zrovna ten páteček ve škole nějak dobře startli, a to jenom proto, že zítra mě čeká písemka z ZSV a jelikož jsem byla moc unavená, a nakonec jsem šla na rozlučku s jedním z nejlepších učitelů na škole, tak jsem na učení prostě neměla nějak čas. Tím pádem jsem si to četla až ráno, a jakmile dorazím na první hodinu, dostanu papír a budu muset něco vymyslet- budu prostě v háji!! http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/11.gif
No, ono se sice říká "jedna pětka, žádná pětka," ale co jsem naposledy tohle pravidlo praktikovala, nebyla to sice pětka, ale 4 z ústního zkoušení z němčiny, na které jsem šla naprosto nepřipravená, ale známka mi docela slušně rozhodila průměr, a jen horko těžko to teď půjde spravit. Už to vidím tak, že s jedničkou se můžu rozloučit. (Pápá jedničko na vysvědčení, měla jsem tě ráda.)- Nesnáším loučení, jsem dál...- Ehm..
http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/10.gifŠkola je celkem ubíjející, zvlášť, když se po nás chce jedna písemka za druhou a samé zbytečné vědomosti. Neříkám, už teď vím, že budu maturovat ze zeměpisu a zsv, pokud se teda nic zásadního nezmění, a na to se hodlám zaměřit. Ovšem jelikož v dnešní době je velkou prioritou mít "skill" v jazyce, není naškodu dát taky trochu té němčině, ruštině a samosebou stále se vylepšovat v angličtině.
Ruština je celkem zlo, neříkám, dokonce by mě i azbuka bavila, kdybysme neměli učitelku, která nedokáže pochopit, že z jejího čtení absolutně neslyším výslovnost, takže opakuju jen to co slyším, a pak se slova učím špatně. Číst rusky umím jen některé fráze a písmenka, ale jde to těžko, když ještě pořádně neumím psát. No, žádný učený z nebe nespad. (I když by mohl)
Tak tedy, sbohem odpoledne mí drazí čtenáři. http://i645.photobucket.com/albums/uu180/pixel_paradise/smilies/4.gifNávštěvnost upadá, už je na čase na tom trochu máknout! Tak tedy- nevydařené písemce, ZDAR! :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 castlebeckett | 25. october 2013 at 11:56 | React

Tak, snad to nebude tak zlé a ty dáš tu písemku. :-) Přeji ti hodně štěstí. Jinak to chápu no, učení je vždy dost. A člověk, už pak nemá na nic jiné čas. :-( Ještě že mi se učily jen trochu Anglicky(což, je škoda, ráda bych uměla daleko více), protože mít do toho ještě Ruštinu, ajeje, to už, bych asi nedala. ;-):-P  Jo, ještě, že můžeme mít člověk ty prázdniny, aby si aspoň chvilinku, od té školy odpočinul, pokud ovšem nemá práci doma ještě, to si vůbec pak zřejmě neodpočne vůbec. :-D ;-)

2 castlebeckett | 25. october 2013 at 12:21 | React

[1]: Jo a ohledně té návštěvnosti: Neboj to se zvýší, jen možná, by to trochu chtělo aspoň, článek 2x nebo 1 týdně. ;-) Vím, že mi do toho nic není, byl to je nápad. A v případě, že nemáš o čem psát, nebo nevíš či nestíháš. Tak zkus to s těmi anketami. Dala by si zde otázku třeba na 4 témata a lidé by mohly hlasovat. A to co, by mělo nejvíce hlasů o tom by si napsala. Ono, je to dobré, z důvodu, že zase nemusíš psát tak často a nezabere to tolik času. ;-) Je to, ale jen nápad. ;-)

3 ^Leah. | Web | 25. october 2013 at 14:22 | React

Jsem ráda za každou užitečnou radu, anketa je skvělý nápad, ale jde o to, že on by byl i čas, kolikrát koukám na to okno pro nový článek, ale prostě mi strašně nejde napsat něco alespoň malinko kvalitního.
Chuť psát mi taky neschází, strašně ráda bych se o něčem rozepsala, ale nemůžu vymyslet co, a když už by bylo téma, najednou nevím jak to zformulovat, aby z toho vyšlo něco, co má hlavu a patu :)
Co se týče mé písemky ze ZSV nedopadla zrovna dobře, ale ne proto, že bych neuměla, ale proto, že nám tam učitelka dala otázky, které byly úplně mimo látku, kterou jsme se měli naučit. Takže to byla spíš zrada! :D :)

4 castlebeckett | 25. october 2013 at 16:10 | React

[3]: Aha, no nevadí, je to jedna písemka, určitě příště budeš mít za 1. Je vidět, že si šikovná a učit se učíš, tak si s toho nic neděle. Z jedné špatné písemky se snad svět nezboří.  ;-) Ohledně těch článku, zkus třeba téma filmy nebo knihy, co máš ráda. Protože, o tom pak by si už něco napsat dokázala, protože už to znáš. Nebo tady taky můžeš dávat Recenze na něco, co si viděla v kině, či co tě zaujalo atd.. Prostě nápadu, je až až, jen to chce dobře si to promyslet a pak, už to jen zrealizovat a je to. A nemusíš, každý den psát něco, stačilo by jednou týdně někdy i 2x. Prostě jak by ti to vyhovovalo. :-) ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama