Sakra, sakra!!

20. april 2014 at 14:13 | ^Leah. |  Diary
Zdravím zase po sto letech,
moc se omlouvám, že blog pořád stojí, i po x článcích o tom, jak je nový dess hotový. Je hotový, jen nejsem schopná se pustit do dokončení ikon do menu a do nastavování.. upřímně? Nechce se mi vůbec sedět u počítače, rozečetla jsem teď další knížku.. protože víte, co je nejlepší, když máte rozečtené 4 knížky? Začíst číst pátou :D ..
Takže moje aktivity přes tyhle pěti denní prázdniny jsou velice nabité, jsem pořád venku, čtu Útěk z tábora 14, mám teď rozkresleno něco velkého! :) a do toho jen poslouchám hudbu a sem tam kouknu na nějaký ten díl Hart of Dixie, což teď zase pravidelně stahuju :)

Prostě není čas blogovat, ač mě to opravdu mrzí, jelikož vždycky, když sem nahlédnu, tak vidím super téma týdne, v hlavě mám sto milionů nápadů, ale moje nadšení pro všechny jiné aktivity je prostě větší!!
Jinak moje již třídenní kreslení na A2 jde zatím docela slušně.. mé kreslení s pastelkami je opravdu děsné, ale poprvé jsem docela spokojená s výsledky, noo, posuďte sami>> obrázky v celém článku :)

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama