Bartošová opět ovládá mediální svět

1. may 2014 at 22:46 | ^Leah. |  Articles
Abych nebyla pozadu, musím se také vyjádřit k nedávnému úmrtí Ivety Bartošové. Vlastně bych tento článek ani nepsala, kdyby Ivety, jako pokaždé, nebylo všude plno..


Ivetin mediální život by se dal shrnout třemi slovy: Slavná- závislá-mrtvá

Byla doba, kdy Ivetka opravdu zpívala, zářila a všechno bylo fajn. Byla na vrcholu. Já osobně jsem, co se Bartošové týče, neutrální jezdec, nezajímala jsem se nikdy o její tvorbu, ani jsem ji nehejtovala. Prostě mě nezajimala. Věděla jsem, že je nějaká Iveta Bartošová, občas jsem si poslechla její největší hity, jako například Léto, Tři oříšky pro Popelku... Písničky, které se mi líbili, ale rozhodně jsem neseděla doma, nepročítala bulvár a nekoukala, kdo zase co Banžulce udělal, jak strašně se opila apod.

Nebyla jsem její fanynka, nebyla jsem kritikem, zastávala jsem naprosto neutrální postoj. A tak tomu je i teď, ale jsem rozčílená a znechucená lidskou hloupostí.. Bartošová dle mého neměla právo vzít si život, stejně, jako na to nemá právo nikdo. Je to sice každého věc, ale zdá se mi to jako největší slabost a sobeckost, jaká může existovat.
Kvůli tomu, aby si "ulevila" tady nechá hromadu lidí, kteří ji měli rádi, zachovat se jako srab a zabít se, jen tak.. Je to podle mě hodně sobecké.

Co se vtipálků týče.. mě černý humor nevadí, ale čeho je moc, toho je příliš, někdy se opravdu dobrému vtipu zasměju, ale pak se i trochu stydím- někomu umřela matka, kamarádka, dcera.. a já se směju hloupému vtipu.

A pozéři mě snad dostávají nejvíc. Lidi, kteří ji v době slávy buďto neřešili a nebo jí fandili, pak se v jednu chvíli vytratila ze scény, jejím comebackam byla hromada článků o její alkoholové závislosti a mužích jejího života, všichni ji hejtovali, psali, jak ubohá je, nervovali se.. A najednou "Ivetka umřela, poslechnu si všechny její písničky, budu si číst všechny články a ke všem napíšu, jak strašně je mi líto, že odešla jedna z velkých hvězd"
Nejsem necita, je mi z toho smutno, umřel člověk, ale to neznamená, že najednou budu všude psát, jak je mi líto, že Ivetka navždycky odešla z našeho života.

To je asi tak vše, co jsem chtěla napsat. Vůbec bych tento článek nepsala, ale když vidím všechny ty lidi, kteří najednou Ivetu zbožňují a nebo se z její smrti radují, musela jsem prostě napsat svůj názor..

No nic mí drazí, zítra mě čeká škola, jelikož u nás na gymplu se ředitelské volno nekoná, tak mi držte palce, abych to nějak zvládla, tak se tady mějte pěkně :* Dobrou noc.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama