Záchvěv

14. september 2014 at 13:53 | ^Leah. |  Articles
Ani jsem nevěděla, jak tento článek nazvat, po x měsících nepsaní jsem poprvé vyplnila kolonku pro napsání přihlašovacích údajů na blog.
Není to snad ani možné, jak nemožná jsem. Chtěla jsem se nejdříve omluvit za svou nepřítomnost. Bohužel, konec roku byl velmi velmi hektický, kolem konce června jsem už běhala po "úřadech", kvůli zařizování brigády, prvního července jsem nastoupila, 30. srpna jsem skončila. Volné dva měsíce jsem tudíž propracovala a volné chvilinky, které jsem mezitím měla jsem zaplnila časem, který jsem chtěla trávit s mým drahým, případně s přáteli a rodinou. Omlouvám se, na počítači jsem moc času netrávila, občas jsem se podívala na facebook, ale jinak jsem opravdu netoužila trávit léto za počítačem.

Neslibuji, že se na blogu teď snad budu objevovat častěji, ale ráda bych se o to alespoň pokusila. Občas mi článkování chybí, psaní názorů, dělání designů (když jsme u designů, měla bych tady ten už konečně vyměnit), psaní na Téma týdne,..
Upřímně? Za celé léto jsem neprojela ani jednou svůj blog a jiné blogy jsem zrovna dvakrát taky nepročítala, jen málo jsem na nějaký najela, abych si přečetla nějaký zajímavý článek. Jen jsem občas sedla k novým zprávám ve světě, nebo "zčekla" zprávy o počasí.

Pokusím se alespoň občas na ten blog něco přidat, je smutné koukat na to, jak to tady chátrá.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama