Článek po roce-návrat ztracené blogerky

20. august 2015 at 22:22 | ^Leah. |  Diary
Páni, znova nastavovat design blogu, vyplňovat nadpis nového článku a psát.. opravdu je to rok??
Co vám říct... třetí ročník na gymplu byl opravdu náročný, stala se neskutečná spousta věcí, že ani nevím, kterou začít.
Je mi líto, jak jsem nechala blog ležet, ale přesto.. je to o to krásnější pocit, že znovu můžu psát a znova se dostávám do toho kolotoče článkování a všeho, co se blogování týče. Co se událo za poslední rok (ve zkratce) v celém článku.Škola:
Nejspíš nejhlavnější důvod, proč jsem na blog nenašla čas a jen občas koukla jak tady chudák chátrá. Bylo to opravdu náročné, učení bylo neskutečně moc, učitelé nám zrovna neusnadňovali ten poslední rok na naší škole (na maturitní ročník se naše učiliště přesouvá do jiného města- Juch! -_- ).
Když se člověk konečně odtrhl od učení, neměl ani trochu chuť sedět za počítačem a přemýšlet nad článkem.

Vztah:
Ti, co můj blog znají a nějaký ten článek ode mě už četli, vědí, že jsem beznadějný romantik. Pravděpodobně mám ale na čele napsáno "Podváděj mě.." už i člověk, o kterém jsem si myslela, že ho opravdu znám, jelikož jsme kamarádi už "z pískoviště", tak jsem došla k zjištění, že opravdu ale opravdu nevím, kdo ten člověk je.. Třetí vztah v řadě skončil tím, že mě kluk podváděl, asi jsem narušená, nebo co... Po asi měsící, kdy můj poslední vztah skončil jsem se rozhodla pro rapidní změny: Vlasy jsem o(d)barvila na blond, naprosto změnila sortu lidí, se kterou teď trávím čas, našla si práci i během školy na víkendy a nejlepší část, u které si možná poklepete na čelo a řeknete si, že jsem se asi už vážně zbláznila.. Našla jsem nový vztah. Nebo on si našel mě? Těžko říct. Ale pokud alespoň malinko věříte na spříznění duší.. tak tenhle človíček, ten jí opravdu je. Nikdy jsem nezažila takové propojení. Přesto, že jsem své předchozí vztahy prožívala a bylo to pro mě opravdu hluboké a myslela jsem, že nic podobného už nemůžu zažít.. Ou my..
Nikdy jsem ani nedoufala, že potkám někoho tak hodného, krásného jak po těle, tak na duši, chápavého a stejně šíleného jako jsem já. Naše vzájemná empatie je něco nereálného a ani vám nechci říkat, jak velký strach mám. Přijít o tenhle vztah a o tohoto človíčka v mém životě.. uf, ani na to nechci myslet.
Držte mi palce, ať to tentokrát (a už doopravdy) výjde.

Práce:
Další podstatný element, který mi lehce brání ve psaní (obzvlášť přes léto). Přes rok dělám o víkendech v baru, takže noční, kdy se nalítám jak blázen a neodpustím si nějaký ten ,drinčík'. Přes léto, krom své víkendové barové brigády mám od pondělí do pátku práci v lázních jako pokojská. A věřte mi, když dojdete po osmi hodinách domů z práce, kde jenom uklízíte, to poslední, co se vám chce, je sedět za monitorem a přemýšlet nad článkem.

Omlouvám se všem, kteří můj blog sledovali a marně čekali na články.
A děkuji těm, kteří opět nebo poprvé zavítali na můj blog a dostali se až k únavnému konci téhle vysvělovací části. Nechci slibovat, ale budu se snažit konečně vymyslet něco kvalitního. Psaní mi chybí a upřímně? Bylo těžké po tak dlouhé době vůbec dát dohromady smysluplnou větu.
Už abych najela do starých kolejí.
XOXO
 

2 people judged this article.

Comments

1 Mrs.caskett ( z mobilu) | Web | 20. august 2015 at 22:43 | React

No konečně jsi tady. Ja tu vyhlížím pořad a ono nic. Řikám si kdo ví jak se má a co je asi nové u ni.
A nakonec dostanu od tebe koment, který mně mile poťešil. 💗 😻 Až se si myslela, že se mi to snad zdálo. O_O
Članek si přečtu zítra na notebooku. Jsem totiž na mobilu a tu mi dochazí baterie, tak to nechci zbytečne ůplně vyčerpat. :D
Jinak vítam tě zpátky, chyběla jsi mi tu. ☺

2 castlebeckett | Web | 21. august 2015 at 16:24 | React

[1]: Tak za prvé. Design parádní. ♥ Děsně se ti vydařil. :-) Ty barvy se také perfektně sladila.
Za druhý ještě jednou vítej zpět. :-)
Chlapy jsou svině, to je známo. Sice ne asi všichni, ale většina prostě je.
Jsem tak šťastná i za tebe, že sis našla snad toho pravého. Přeji vám spolu mnoho štěstí. ♥ Budu vám držet palce.
To je asi jasný, že se těším na tvé další články. ♥ Snad jich bude brzy zase více. :D
Tak blondýna jo. Musím říct, nevím jak ty to vidíš...Ale podle mě ti to děsně sekne. ♥ Ty si prostě hezká pořád. :-)
Co se týče té práce, to je tak v dnešní době. Děláš jako vůl, unavená, neunavená, to nikoho nezajímá. Dojdeš domů, akorát tak převléct se a ulehnout do postele, přes rok zase ještě škola do toho. Kde člověk má najít čas na ty články.🌅 🌃 Takže tě plně chápu. 😪
Ale, snad se to teď zlepší a bude trošičku více toho času. :-)

3 ^Leah. | Web | 21. august 2015 at 16:31 | React

[2]: Moc děkuji, jsem moc ráda,že jsem zpět a udělalo mi neskutečnou radost, že se na blogu pořád držíš :)
Je toho teď víc, ale pokusím se udělat si co nejvíc času a zase to tady dát do pořádku. :)
Blond je dle mého dobrá volba, cítím se v ní víc svá :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama